Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.1-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Visibility
az: Görünüş

en: Permissions
az: İcazələr
