Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.1-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Permissions
et: Õigused
