Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.1-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Access control
he: בקרת גישה

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Permissions
he: הרשאות
