Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.1-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Permissions
lt: Leidimai
