Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.1-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Permissions
lv: Atļaujas
