Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.1-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Visibility
oc: Visibilitat
