Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.1-rc1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Permissions
sq: Të drejta
