Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Permissions
el: Άδειες
