Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2-rc1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Permissions
eo: Permesoj
