Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Permissions
eu: Baimenak
