Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Access control
id: Kendali akses

en: none
id: tidak ada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Permissions
id: Izin
