Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2-rc1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Permissions
ka: უფლებები
