Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ
