Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Access control
pt: Controlo de acessos

en: Scheme name
pt: Nome do esquema

en: none
pt: nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Simple access control based on categories.
pt: Controle de acesso simples baseado em categorias.

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Permissions
pt: Permissões
