Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: read
sk: prečítané
