Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Permissions
af: Regte
