Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Permissions
bs: Dozvole
