Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: none
cy: dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Permissions
cy: Hawliau
