Taxonomy Access Control Lite (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Permissions
is: Réttindi
