Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Roles
af: Rolle

en: User account
af: Gebruikersrekening
