Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
