Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos
