Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Roles
bg: Роли

en: Taxonomy vocabulary
bg: Речник от таксономията

en: User account
bg: Потребителски акаунт
