Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট
