Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge
