Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Schemes
ca: Esquemes

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Roles
ca: Rols

en: Rules
ca: Regles

en: Taxonomy vocabulary
ca: Vocabulari de la taxonomia

en: User account
ca: Compte d'usuari
