Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: Roles
cs: Role

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií

en: User account
cs: Uživatelský účet
