Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr
