Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Taxonomy terms
da: Taksonomitermer

en: Roles
da: Roller

en: Rules
da: Regler

en: Taxonomy vocabulary
da: Ordforråd

en: User account
da: Brugerkonto
