Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
