Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Taxonomy vocabulary
el: Λεξιλόγιο ταξινομίας

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη
