Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: Rules
eo: Reguloj

en: User account
eo: Uzanta konto
