Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Schemes
es: Esquemas

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: Update
es: Actualizar

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Taxonomy terms
es: Términos de taxonomía

en: Revoke
es: Revocar

en: Rules
es: Reglas

en: Grant
es: Conceder

en: Taxonomy vocabulary
es: Vocabulario de taxonomía

en: User account
es: Cuenta de usuario
