Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Roles
et: Rollid

en: Rules
et: Reeglid

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: User account
et: Kasutajakonto
