Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Rules
eu: Erregelak

en: Taxonomy vocabulary
eu: Taxonomia hiztegia

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua
