Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Taxonomy terms
fi: Luokittelutermit

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Rules
fi: Säännöt

en: Taxonomy vocabulary
fi: Luokittelusanasto

en: User account
fi: Käyttäjätili
