Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Update
fil: Gawing bago

en: View
fil: Tingnan

en: Roles
fil: Mga papel

en: User account
fil: Akawnt ng tagagamit
