Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Taxonomy vocabulary
gl: Vocabulario de taxonomía

en: User account
gl: Conta de usuario
