Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: Roles
hr: Uloge

en: Taxonomy vocabulary
hr: Rječnik taksonomije

en: User account
hr: Korisnički račun
