Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: User account
hy: Պրոֆիլ
