Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: Update
it: Aggiorna

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Taxonomy terms
it: Termini di tassonomia

en: Roles
it: Ruoli

en: Rules
it: Regole

en: Taxonomy vocabulary
it: Vocabolario della tassonomia

en: User account
it: Profilo utente
