Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Schemes
ja: スキーマ

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Update
ja: 更新

en: View
ja: ビュー

en: User
ja: ユーザー

en: Taxonomy terms
ja: タクソノミーターム

en: Roles
ja: 役割

en: Rules
ja: ルール

en: Taxonomy vocabulary
ja: タクソノミーボキャブラリー

en: User account
ja: ユーザーアカウント
