Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Roles
jv: Parāgā

en: Taxonomy vocabulary
jv: Taksonomi vokabulari

en: User account
jv: Akun panganggo
