Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі
