Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Taxonomy vocabulary
km: វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ
