Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Revoke
kn: ರದ್ದುಮಾಡು

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು
