Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Taxonomy vocabulary
ku: وشەگەلی پۆلێن

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر
