Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Roles
lt: Rolės

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: User account
lt: Nario erdvė
