Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Taxonomy vocabulary
mg: Vokabolarin'ny Taksonomia

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa
