Tacle Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
